Eski telefondaki Viber mesajlarını yeni telefonuma nasıl aktarabilirim?

Samsung j5 den j7 ye gectim. Viber i yeni telefona yükleyip hesabı acarken eski telefondaki hesap kapandı.mesajlarıma nasıl ulaşabilirim?

Mesajları silmedim ama yeni telefonda hesap acarken diğer hesap kapandı.Ve mesajlarım yeni telefona gelmedi.

kullanici585091 kullanici585091 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Viber uygulaması mesajlarını kendi sunucularında saklamıyor, bu yüzden telefondan telefona aktarmak için aynı hesabın kullanılması mesajların geri getirilmesini sağlamıyor.Viber uygulaması mesajlarını kullanılan cihazın yerel hafızasında depoluyor.Bu hafıza da;

    /data/data/com.viber.voip/databases/viber_messages

    yolunda oluyor.Ancak bu yola sadece ROOT izinli telefonlar ulaşabiliyor.

    Mesajlarınızı geri getirmeyi denemek isterseniz.Her iki telefonu ROOT lamalı, ardından eski telefondaki yukardaki yoldaki dosya verilerini yeni telefonda aynı yoldaki veriler ile değiştirmelisiniz.Bu size mesajlarınızı geri yükleme imkanı verelebilir.Ancak bundan kesin emin olmamak gerekiyor.Sizinkisi sadece deneme olarak ta kalabilir.

    Daha ayrıntılı bilgiye buradaki konudan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)