Eski whatsapp mesajlarımı yeni telefona geri nasıl yükleyebilirim?

Merhaba.haziran 2016.da telefonum bozuldu,numaramı yeni telefona taktım,Eski whatsapp mesajlarımı geri nasıl yükleyebilirim?

Yeni telefona whatsapp yükledim,ama eski mesajlarımı geri yükleme sorusu gelmedi ekrana.Eski telefonumun hafızası dolu olduğundan whatsapp.da hiç güncelleme yapamıyordum.Ekrana hep geliyordu mesajların haftalık güncellenmesi.aylık güncellenmesi.Ben hep ''hiç bir zaman'' tuşuna tıklıyordum.Çok önemli mesajlar olduğundan geri yüklemem lazım.Teşekkürler..

maral maral (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cihazınızda Android  İşletim sistemi varsa ve Whatsapp yedeklemesi, senkronizasyonu açıksa eğer Gmail hesabına sohbet geçmişi kayıt oluyor. Whatsapp kurulumu sırasında Numaranızı whatsapp' a kayıt ettiğinizde otomatik olarak karşınıza veriler Geri yüklensin mi şeklinde soru çıkıyor. Veriler daha önce yedeklendiyse eğer geri yükleme işlemi otomatik olarak yapılıyor.

    Ios işletim sistemli cihazları net bilmediğim için yönlendirme yapamayacağım ama yukardakine benzer bir işlem olacaktır.

    ogzkzu ogzkzu (286)