Eski Windows 10 anahtarımı nasıl bulabilirim?

merhaba ben ilk başta win8.1 kullanıyordum sonra bi ara ücretsiz geçiş yapıp win10 yaptım ama sonrasında tekrar win8.1'e döndüm şimdi fikrim yine değişti internette buldum bir key ile win10 kurdum ama çoğu içeriği kullanamıyorum zaten bu key'i sadece win10 kurmak için buldum. şimdi o ücretsiz geçiş yaptığım key'i bulabilir miyim yoksa win10 key almam mı lazım? bi de win10 ucuz key nasıl bulabilirim? şimdiden teşekkürler^^

edward1 edward1 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1) Windows 'a farklı bi key girmiş olduğunuz için eski key silinmiştir , bulunmayabilir.

    2) Widows'u lisanslamak için yeni bir key olmalı ya da korsan olarak crackleme yapılmalı.

    3) İnternet üzerinden uygun fiyatlı OEM Key alabilirsiniz.

    Not : OEM Key tek kullanımlık ürün anahtarlarıdır.

    OEM Enterprise KeyOEM Pro Key

    > Korsan olarak lisanlamak isterseniz KMSpico ile lisanslama yapılabilir.

    Not : Her zaman orjinal windows kullanmak önerilir.

    Lisans türleri hakkında aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

    Windows 10 Lisans türleri nedir ?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hocam 10 tl ne dolandırıcı fln değildir demi? edward1 3 yıl önce
    • değil ben 10 TL'lik kullanıyorum MAK key ama bir sıkıntı çıkarmadı hydra 3 yıl önce

    İnternetten bedavaya bulduğun keyler güvenilirsiz, bilgisayarına bile sızabilirler. Öncelikle Home'mu kullanıyorsun Pro'mu ?

    Key'in OEM olmasına dikkat et, MAK key verilebiliyor, daha detaylı bilgi için aşağıda yaptığım konuya göz atabilirsin;

    Windows 10 Lisans Türleri Nedir ? Hangi lisansı kullanıyorum ?

    Aldıktan sonra yukarıda ki gösterdiğim yöntem ile OEM key olup olmadığını öğrenmelisin, eğer OEM değilse başka bir şey yazıyorsa satıcıyla iletişime geçip OEM key istemelisin, yaparken videolu kanıtın olsun.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hocam windows 10 enterprise edward1 3 yıl önce