Eski yedeğimin üzerine yanlışlıkla 2 mesajlık yeni yedek yaptım ve eskisine ulaşamıyorum

Telfonumda 1.54 mb lık boş yer vardı sistem srekli bellek dolu uyarı verdi sonra whatsappa girdim mesajları geri yükle butonu çıktı ilk defa böyle bişey görmüştüm normal bildiğimiz geri yükle sayfaları gibi bişey değildi sonra geri yükle dedim bütün mesajlar kayboldu telefonu açtım kapattım düzelmedi whatsappı sildim yükledim  yedek bulundu dedi ama o 2 mesajlık yedeği yükledi eski yedeğimi yükleyemedim çok önemli bilgiler vardı nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim...

bfg7 bfg7 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki veri kurtarma yazılımlarından faydalanarak verilerinizi kurtarabilirsiniz.

    # EaseUS Data Recovery Wizard

    # Ontrack EasyRecovery Enterprise

    # Prosoft Data Rescue

    # Remo Recover Windows Pro

    # Restorer Ultimate

    # R-Studio

    # Recovery MyFiles

    beytullahakyuz beytullahakyuz (181)