etab 5 internete girme ve apk sorunu

Selam arkadaslar simdi ben pazar aksamina kadar filmler.az adresinden film indirip izliyordum ama 2 gundur web sayfasi yok diyor ayrica bazi siiteler ve wikiler mesela drakensang wikiyi normakde aciyordu ama simdi faceboook. Gi i bekliyor uzun bir sure sonra sayfa yok diyor ayrica clean master yontemi fixlenmis yeni birssey bulab oldumu

ckmkreis ckmkreis (25)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Milli Eğitim Bakanlığının eğitim için dağıttığı tabletler, yalnızca eğitim amaçlı olduğu için MEB'in izin verdiği sitelere giriş yapılabilmekte. İnternetin olduğu halde bazı sitelere giremiyorsan bunun sebebi tabletlerinizin bu sitelere girişi yasaklandığındandır. Önceden girebildiğin sitelere şimdi girememenin nedeni ise tablete gelen güncellemedir.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Kufur eder gibi konustun ama ksra bakmada 😧😧 ckmkreis 8 yıl önce