etab 5 tablet açık ama ekran yok

Merhaba

etab 5 kullanıyorum. tuş ışıklarından rahatsız olduğum için kapatmak istemiştim daha sonra linkeki videoda anlatılanları yaptım tuş ışıklarıyla beraber ekran da tamamen gitti. güç tuşuna uzun süre bastığımda hiçbir şey olmuyor. güç tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basılı tuttuğumda zil sesini ayarlerken çıkan sistem sesi çıkıyor. aynı işlemleri bir süre şarj ettikten sonra da yaptım ve sonuçlar yine aynı oldu.

link: https://www.youtube.com/watch?v=f1axXioz-Fo

yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

mstfkngl mstfkngl (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sanırım site eskisi kadar aktif değil 10 kişi anca görüntüledi ama yine de birine lazım olur diye yazıyorum. tableti bıçak kullanarak açtım. açıldığında bakır renginde 3 tane şerit var ve onları birbirine bağlayan siyah yapışkan yerler var. onları çıkartıp geri takın ve ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun.

    mstfkngl mstfkngl (3)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederiz çözümün için :) omercik 5 yıl önce