Etc klasörünün içini sildim. Host ve diğer dosyaları tekrar getirebilir miyim?

Windows 10 kullanıyorum. Veri kullanımını kapatmak istedim ama öyle bir şey yok herhalde. O yüzden belirli zamanlarda elle temizliyordum. Ben de sru klasörü yerine system32/drivers/etc klasörünün içini sildim yanlışlıkla. Microsoft'un sitesinde Windows 8.1 için yazılması gereken var ama Windows 10 için yok. Ayrıca o klasörde başka dosyalarda bulunuyordu. Onların eksikliği sorun yaratır mı?

freakafurkan freakafurkan (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    etc klasörü işletim sistemi için çok önemlidir şöyleki hosts dosyası bilassa önemlidir kısıtlamak istediğiniz site veyada programı hosts dosyasının içinde ekleme yaparak sunuccuya ulaşmasını  kısıtlarsınız @temmuz hocanın cevabını uyglayın olmasa bu dosyaları

    ben size verebilirim

    candan candan (4301)