ethereum madencilik kurulumu

İyi günler kaç gündür ethereum madenciliği yapömak için uğraşıyorum fakat kurlumu bir türlü yapamadım hesaplarım felan var videoda söylediğiniz proğramı da indirdim fakat benim binance hesabında iki adet stratum up adresi var biri 1800 biri de 25  proğrama ikisini de eklediğim de ayrı ayrı d yaptım  çalıştırdğımda sürekli hata yapıyorum kaç gündür bu aşamada kaldım bu konusa yardımcı olabilirseniz öok çok memnun olurum ve de acil dönüş yapabilirseniz.

aliipek006 aliipek006 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ethereum madenciliği bitti nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Hiç mi gündemi takip etmiyorsunuz?

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

      Ethereum madenciliği geçtiğimiz günlerde son buldu.  Artık ETH madenciliği yapılamayacak.

      alattin alattin (16984)