Ethernet kablosunu çıkarıp takmadan internete bağlanamıyorum

Bilgisayarı açtığımda internet var gözüküyor ama internete giremiyorum. Ethernet kablosunu çıkarıp takınca ise düzeliyor. Sorun ne olabilir?

ahakan ahakan (100)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DNS Değİştir ve birde öyle dene:

    DNS Değiştirme (tıkla)

    Google DNS tavsiye ederim: 8.8.8.8 - 8.8.4.4

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kabloda da sıkıntı olabilir. Kabloyuda değiştirmenizi tavsiye ederim. Kabloyu değiştirmeseniz bile ucunda ki jakları (RJ45) değiştirin. Herhangi bir bilgisayarcı yada elektrikçi yapabilir bu işlemi.

      pinhan pinhan (142)