Ethernet sürücüsünü nasıl yükleyebilirim?

iyi günler windows7 professional 64 bit işletim sistemi kurdum internet görünmüyor driverini yüklemek istiyorum fakat internet olmadığı için yükleyemiyorum internet olmadan el ile nasıl yükleyebilirim ? donanım kimliği : PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_E0001458&REV_0C

expertus expertus (8)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Laptop ise markasını yazıp internetten sürücülerini indirmenlazım .

    sürücünü internette aratıp güvendigin bir siteden indireblirsin.

    telefonun da sürücü indirip pc atıp kurabilirsin (bir zamanlar ben de aynı sorun vardı öyle yaptım)

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Eski bilgisayarlarda destek yok ne yazık ki roots 6 yıl önce

    Bunu dene (tıkla)

    Eğer uymazsa anakartının marka modelini paylaş konu muhtevasında (herhalde onboard ethernet kartıdır).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sorunumu çözdüm yardımlarınız için teşekkürler

      expertus expertus (8)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Geçmiş olsun. temmuz 6 yıl önce