etkin tehditler düzeltilmedi ve cihazınızda çalışıyor

haziran ayında indirmiş olduğum driver toolkit programını defender uyarı verdi diye silmiştimama bi kaç gündür defenderden bildirim geliyor ve öneri olarak bu dosyayıne karantina altına alabiliyorum ne de kaldırabiliyorum. Hatta galiba dosyayı sildiğim için bilgisayarda bile olmayabilir. Ne yapabilirim bu öneri gitmiyor.

elpatricio9696 elpatricio9696 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi dosyalar için  etkin tehditler düzeltilmedi ve cihazınızda çalışıyor uyarısı alıyorsun?

    Belli ki Windows Defender hâlâ bazı dosyaları yakalıyor. Bu durumda önerim Malwarebytes gibi bir program ile bilgisayarı taratmanda fayda var.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? ile bilgisayarını tarat. Temizleme işlemi bittikte sonra Malwarebytes programını kaldırabilirsin.

    hakan hakan (15394)