Ets 2 Mod Hatası Olur Mu ?

@nvidiagtx Heralde Bildiğim Kadarıyla Senin Bunla Alakalı Bilgin Vardı.

Şimdi Ben Kar Modu Yükleyecem Diyelim.

Ve Türkiye Modu Yükleyeceğim.

O Kar Modu Oyun Haritası İçin Tasarlandığından Dolayı Türkiye Haritası'nda Hata Çıkarmı ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kar modu yüklemedim ama türkiye haritası'nı yükledim sürümüne uygunsa modlar sıkıntı çıkmaz bende 1.27 için TR haritası vardı 1.28 e geçtim harita açılmadı gelmedi oyunda, gözükmedi. Anlıyacağın sürümüne uygunsa sıkıntı çıkmaz. Denemekte fayda var...

    Not : Açılır sıkıntı olmaz, zaten modlar oyun için tasarlanıyor, türkiye haritası oyun değil harita dosyasıdır. şu ana kadar 18 mod indirdim türkiye haritası dahil hiç sıkıntı çıkmadı

    nvidiagtx nvidiagtx (690)