ETS2 Map Editoru Açamama Sorunu " Run The Application Again..."

Map editorune giriş yapmak istiyorum ancak bu hatayı alıyorum, oyunu tekrar başlatıp yine yazıyorum yine aynı hatayı veriyor ne yapabilirim?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle geliştirici konsolunun açık olduğundan emin olun;
    Oyunun "Belgelerim " 'de bulunan " Euro Truck Simulator 2 "klasöre girip " config.cfg " dosyasına sağ tıklayıp " Metin Belgesi " ile açın.

    Açtıktan sonra " Uset g_developer ", " Uset g_console " olanları bulup yanlarında ki " 0 " 'ı 1 yapın.

    Bu işlemi yaptıktan sonra oyunun kurulu olduğu dizine gelin.
    Dosya yolu;

    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64

    Bu kısımda bulunan " eurotrucks2.exe "adlı uygulama'yı sağ tıklayıp masaüstüne göndereceksiniz.

    Masaüstünde oluşan kısayolun ismini değiştirebilirsiniz. Masaüstünde oluşan " eurotrucks2 - kısayol " dosyasına sağ tıklayıp " Özellikler " seçeneğine tıklayın.

    Tıkladıktan sonra " Hedef " kısmının sondaki " Kesme işaretinin " ( " ) en sonuna tıklayıp bir boşluk bırakıp  " -edit -noworkshop " yazın. Bu kodları yazarak masaüstünde ki bu dosyayı açtığınız zaman map editörü açılacak. Noworkshop kodu ise Atölyeyi kapatmaya yarıyor.

    Bu dosyayı çalıştırınca steam size böyle bir uyarı verecek;

    Tamam seçeneğine tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık Map editörünüz hazır, bu kısayol sizin Map Editörünüz oldu.

    hydra hydra (3800)