Euro Truck Simulator 2 calışmayı durdurdu

merhaba arkadaşlar ben Euro Truck Simulator 2 oynarken birden oyun takılıyor daha sonra Euro Truck Simulator 2 calışmayı durdurdu hatası veriyor bunun cözümü varmdıır sistem bilgilerimi aşağıya yazıyorum

RAM 2 GB

İşlemci Intel(R) Pentium(R) dual CPU E2200 2.20 GHZ

Ekran Kartı: Nvidia geforce gt 420

inşallah sorunuma cözüm bulursunuz şimdiden teşşekürler herkese :)

ibrahimbs ibrahimbs (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden uzmanim.net üzerinden Çalışmayı durdurdu hatası ile ilgili bir çözüm yazmışlardı

    Çalışmayı durdurdu hatası

    Ayriyetten şunları da indir ve kur ayrıca güncelle.

    Sorunun halen daha devam eder ise benimle iletişime geçe bilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Yukarıdaki çözümleri deneyebilirsin ek olarak bu sistemde ETS2 oynamayı tavsiye etmem, hem kasar hemde oyundan zevk alamazsın.

      hydra hydra (3800)