ETS 2 Multiplayer nasıl oynanır? TruckersMP nasıl indirilir?

ETS 2  Multiplayer nasıl oynanır? TruckersMP nasıl indirilir?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle oyunununuzun orijinal olması gerekir, korsan oyunda multiplayer oynanmıyor. Oyuna sahip değilseniz aşağıda ki linkten satın alabilirsiniz.

    GÜNCELLEME : SÜRÜM DEĞİŞTİRMEYİ YAPMAYIN TRUCKERSMP 1.39 DESTEKLİYOR! DESTEKLENMEYEN SÜRÜMÜ OYNUYORSANIZ, DESTEKLENEN SÜRÜME GEÇİŞTE AŞAĞIDAKİ SÜRÜM DEĞİŞTİRMEYİ UYGULAYIN.

    ETS2'ye sahip olduktan sonra Kütüphane > ETS 2 Özellikler > Betalar > 1.37 ye dönmeniz gerekiyor.

    Bu işlemi yaptıktan sonra 3.6 GB Tekrar indirecek, bunu yapmamızın sebebi Multiplayer ETS2 1.37 sürümde çalışmamasıdır, yeni gelecek olan development update ile 1.37 ile sorunsuz bir şekilde çalışacaktır ancak o zamana kadar bu şekilde yapmamız gerekiyor.

    Steam profilinizin gizlilik ayarını " Herkese Açık " şekilde yapmanız gerekiyor.

    Bunu bu şekilde yaptıktan sonra " Euro Truck Simulator 2 " 'yi 120 dakika solo ( Tek başınıza ) oynamanız gerekiyor.

    TruckersMP sitesine girip hesap açalım, tabii öncelikle Steam hesabınızı bağlamanız gerekiyor, steam hesabını bağladıktan sonra kullanıcı adı, e-posta şifre ile kayıt olacaksınız. Yalnız kayıt olurken " Kuralları oku " kısmını sonuna kadar okuyun, yani okumayın ama en aşağıya kadar inin :)

    Yazdıklarımı eksiksiz yerine getirdikten sonra TruckersMP anasayfasına gelip download kısmına tıklayarak TruckersMP'yi indirebiliriz.

    Download Now'a tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.
    İndirdikten sonra kurulumunu yapacaksınız.

    ( Yukarıdaki seçeneği sadece ETS2 Multiplayer olarak seçin çünkü konumuz ETS2 ile ilgili, eğer ATS'yi de seçerseniz, ATS'niz yoksa kuramayacaksınız )

    ETS2'nin kurulu olduğu yeri seçiceksiniz yani steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2

    İşlem bu kadar artık TruckersMP'yi açarak oyunu oynayabilirsiniz, yalnız ilk defa indirdiğiniz için güncelleme yapacaktır.

    Launch ETS2 diyerek oyunu oynayabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)