Euro Truck Simulator 2 resmi Multiplayer nasıl oynanır?

ETS 2 TruckersMP olmadan nasıl Multiplayer oynayabilirim?

ETS2 resmi multiplayer nasıl kurulur?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Euro Truck Simulator 2 resmi Multiplayer nasıl oynanır?

    Oyuna sahip olmanız gerekli, biliyorsunuz. Yine de almak isteyenler için Steam linkini bırakacağım. İndirimde 9 TL'ye düşüyor, oyuna 32 TL verilmez zaten. DLC'leri de sık sık indirime düşüyor. Link;

    Steam Kütüphanenize gelin ve ETS2'ye sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklayın.

    Betalar kısmından "Özel betalara erişmek için beta erişim kodunu girin:" kısmına şu kodu yazın tırnaksız bir biçimde "92rrXMQXgbZo2oG" ve ardından kodu kontrol et butonuna basın. 5,2~ GB'lık bir indirme yapacak.

    Ardından oyuna normal bir şekilde gireceksiniz. Ana menüde sol altta bulunan konvoyla kısmına tıklaayın.

    Burada ister konvoy oluşturun arkadaşlarınız size katılsın, ister halihazırda bulunan konvoylara katılın.

    Not: Modlarla giremiyorsunuz, eğer mod klasörünüzde mod varsa bunları başka yere taşıyın.
    Not2: Experimental yani deneysel beta'da olduğu için ufak tefek sorunlar olabilir, ilerleyen zamanlarda düzelecek.
    Not3: Kişi sayısı şu anlık maksimum 8 kişi, yine bunun sebebi deneysel olduğu için.

    hydra hydra (3800)