Ev için ideal yazıcı önerileri

Selam dostlar,

Ev’de kişisel kullanım için, çoğunlukla siyah beyaz ve bazen renkli çıktı almak, resim fotoğraf çıkarılmayacak çoğunlukla ders notu vs. çıktısı alınmak üzere ideal, uygun yazıcı önerisi yapabilirmisiniz. Tarayıcı özelliği olması iyi olur.

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Canon Pixma E484 Fotokopi + Tarayıcı + Faks + Wi-Fi Yazıcı (tıkla)

    En ucuz (tıkla)

    Yaklaşık iki seneden beri -evimde- kullanıyorum ve süper memnunum.

    WiFi ve telefondan yazdırma dahil, her türlü özelliği var.

    Bir defa kurarsın ve sonra istersen unutursun. O kendi kendini idarede eder, güncellemelerinide ağ üzerinden otmatik olarak yapar.

    Arıza yapmaz, problem çıkarmaz.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Eyvallah @temmuz bunu arkadaşım da önermişti 150₺ civarı aslında düşünüyorum çok ölü ürün yoksa. Değmez diyorsan buna yönelirim aserifkuzu 6 yıl önce
    • Buda pahalı değilki.. En ucuz senin için baktım, 284 Lira ve kargo bedava: https://urun.n11.com/cok-fonksiyonlu-yazici/canon-pixma-e484-fotokopi-tarayici-faks-wi-fi-yazici-P213306673?cid=700503&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel&utm_content=102_210_3081&utm_term= temmuz 6 yıl önce
    • Fazlada ucuz ürün arasan sana "ucuz etin yahnisi.." özlü sözünü hatırlatırım :) @aserifkuzu temmuz 6 yıl önce
    • aslında haklısın @temmuz :) 284 lira pahalı da sayılmaz yazıcı için sanırım en ideali bu aserifkuzu 6 yıl önce

    Yazici satin alirken sadece fiyatina odaklanmayin. Kartuş fiyati daha da onemli. Yaziciya bir defa para vereceksiniz ama kartuş sürekli alinacak.

    Bir de kartuş ile kaç baskı yapabilirsiniz ona dikkat edin. Yazıcı detaylarında bu vardır.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    HP GT 5810 model AIO yazıcıyı öneririm. Hem yazıcı, hem tarayıcı, hem fotokopi özelliği bir arada mevcuttur. Biraz pahalı ama @temmuz hocama katılıyorum "ucuz etin yahnisi yavan olur.."

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • üstat çok güzel bu yazıcı ama bana göre biraz fazla, hem fiyat hem özellik açısından. @temmuz hocamın ki o fiyatlar için sanırım en ideali gibi gözüküyor. Teşekkür ederim :) aserifkuzu 6 yıl önce