Ev İnternetinden bağlanarak dizi izliyorum ancak bugün bölümler açılmıyor.

Sürekli hata kodu veriyor, ok.ru açılmıyor, bağlantınız sıfırlandı gibi şeyler diyor. Ne yapabilirim?

merlin merlin (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bendede açılmıyor, VPN ile denermisiniz ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      OK.Ru engellenmiş gibi görünüyor. Maalesef şuanda Türk Telekom, Superonline gibi servislerden girmek mümkün değil. Doğal olarak da dizilerin pek çok bölümü açılmıyor. VPN ile ancak izlenebilir.

      hakan hakan (15424)