Evde 5 GHz Fiber internet var ama bende 2.4 GHz, nasıl değiştirebilirim?

Sanırım dizüstü bilgisayarım antika denilecek kadar eski olduğu için böyle. Film dizi izleyemiyorum çok takılıyor. Nasıl 5 GHz'e bağlanabilirim?

misty misty (556)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu soruları cevaplarsan daha iyi yardımcı olabilirim;

    • İnternetin kaç Mbp/s
    • Modeme neyle bağlanıyorsun? Kablo ile mi yoksa Wi-Fi ile mi?
    • İnternete kaç kişi bağlanıyor? Telefon, bilgisayar vs.
    • İnternet Servis Sağlayıcın hangi firma?
    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • 24 mbp/s, wi-fi, 3 bilgisayar 3 telefon, türk telekom. diğer bağlananlar sorun yaşamıyor 5ghz e bağlanıyorlar @hydra misty 2 yıl önce
    • Sorunun 2.4 GHz olmasıyla bir ilgisi olduğunu zannetmiyorum laptopbun Wi-Fi adaptörü ölmüş olabilir. İnternetten 5 GHz destekli adaptör bakabilirsin. @misty hydra 2 yıl önce
    • ben bi yerde okumuştum bazı eski cihazlar 5ghz tanımıyor gibi bir şey yazıyordu @hydra misty 2 yıl önce