Everest Nasıl Bir Marka ?

Çoğu Yerde Gördüm .

Almayın Yazıyorlar.

Nasıl Bir Markadır . Everest Klavye,Mouse Falan

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Everest ürünler kaliteli üstün performanslı (yada kullanımlı) olmazlar ve tercih sebepleri bu değildir. Ama bu marka ürünlerinin fiyatları oldukça uygundur ve işte tercih edimelerinde bu yan öne çıkar.

    Fiyat/performans değerlendirmeleri ise üründen ürüne değişir ama genellikle uygundur ve satın alınabilirler (Özelliklede kısıtlı bütçesi olanlar satın alabilirler.).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Hocam Everest SPECTRA R5 Vs Logitech G103 Hangisi malgibiolan 6 yıl önce
    • Benim o mevzularda hiç merağım ve ilgim yok. Oyunlardan ve oyunculuktanda hiç anlamam. Şimdi ben bu vaziyette sana şu daha iyi veya bunu alma dersem yanıltıcı olabilirim. Ayrıca sen ikisinin özellikleri ile diğer olumlu - olumsuz taraflarnı karşılaştırarak ve kendi ihtiyaçlarını/beğenilerinide göz önünde bulundurarak karar vermelisin. En doğrusu bu olur. Elbette bu arada sitede tecrübeli oyuncular ile bu çevre birimlerini kullananlar varsa onlarında görüş ve tavsiyelerini değerlendirirsin. Ama dedim ya bu hususta benim tavsiyede bulunabilecek bir durumum yok, yanıltıcı olmak istemem. Benimki sadece Everest markası üzerine fikir ve düşüncelerimi ifade idi. @malgibiolan temmuz 6 yıl önce
    • @malgibiolan Logitech tabiki :) toprak34 6 yıl önce

    Kardeşim kesinlike alma 2 3 aya bozuluyor ona para vericeğine a4tech yada logitech almanı öneririm.

    morganflex morganflex (40)
    6 yıl önce cevaplandı

      Modelden modele değişiyor. 1500 TL ye bile mouse var Transformers gibi aynı :) LİNK

      Fiyat düşük oluncada kalite düşüyor fiyat yüksek olunca kalite yüksek oluyor. al malın iyisini çekme kaygısını.

      ama 150 TL ile 1500 TL ile aralarında fark yok ya altın kaplama olacak yada şekilden dolayı olacak.

      Tavsiyem 50 - 150 TL civarı aralarında bir mouse seçimi yap.

      Bazı youtuberler Everest kullanıyor.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)