Everest sm 442 mouse scrool tuşu sorunu

Merhaba

Arkadaşlar kablosuz mouse olarak everest sm 442 aldım gayet güzel ama yuksrı aşağı gitmek için scrol tuşunu kaldırdıgımda ekran titriyor. Ve youtubede sadece bir video var

Ama onu yapabilmem için mousenin içini açmam lazım ama nasil açacağımı bilmiyorum.

VİDEO

RESİM

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Başka türlü çözümü yok içini açmak gerekli, benim mousemin SCROLL bozuktu aşşağı yukarı gitmiyordu, içini açtım kolay açılıyor zaten, içinden bişeyleri elledim ( dediğim 1 ay önce ). sonra kapağı taktım düzelttim.

Bu soruda anlatımını yapmıştım ( birisi eksi oylamış anlamadım ) SORU

SM 442 mouse olan herkeste sorun var nedense ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)