Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicileri

Merhaba. Bilgisayarım 3 gündür taktığım hiçbir donanımı görmüyordu. Ne USB, ne de telefon. Sorun USB'lerde değildi çünkü öteki bilgisayarım bu donanımları görüyordu. Ben de internette biraz araştırdım ve çözümün Denetim Masası > Aygıt Yöneticisi > Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicileri sekmesinin altındaki tüm bileşenleri sağ tıklayıp kaldırmak olduğunu gördüm. Evet, çözüm işe yaradı; bilgisayar artık takılan donanımları okuyor ama daha büyük bir sorun oluştu. Bilgisayar geç açılıyor, hiçbir videoyu açmıyor, ayarlara girmiyor, internete bağlanmıyor (ağ bağlantılarını dahi açmıyor). O sildiğim driverları geri yüklemem gerekiyor sanırım ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ozanknay ozanknay (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • işe yaradı, teşekkürler. ancak bilgisayar birazcık yavaşladı gibi. bir şey yapmamı önerir misiniz? ozanknay 7 yıl önce
    • Mesajıma ekledim. temmuz 7 yıl önce