Excel'de belli değer aralığındaki hücrelerin olduğu satırı biçimlendirme formülü nedir?

F sütununda 20 ile 35 arasındaki değerlerin olduğu satırı kırmızıya boyamak için biçimlendirme formülü nedir?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Formülsüz Çözüm:

    F harfine tıklayarak F sütununu seçin.

    Giriş sekmesi altında en sağda "Sırala ve Filtre Uygula" ya tıklayarak "Küçükten Büyüğe Sırala"ya tıklayın.

    Çıkan uyarıda "Seçimi Genişlet"i seçerek "Sırala"ya basın.

    Artık istediğiniz değer aralığındaki satırları elinizle kolayca seçebilir ve biçimlendirebilirsiniz.

    misty misty (556)
    6 yıl önce cevaplandı

    • aslında satırların yeri değişmese daha iyi olur ama ben çözemedim nasıl yapılacağını. misty 6 yıl önce