Excel gibi ama küçük program

Merhaba dostlar,

Bir bilgisayarda excel yok. Bir program var ve bu programda excel deki gibi hücre hücre veriler var, seçilip kopyalanabiliyor. Bu verileri USB bellek ile diğer bilgisayara almak istiyorum. excel olmadığı için programdan kopyaladığım verileri bir dosyaya yapıştıramıyorum. bu verileri sadece taşımak amacı ile alabileceğim (kopyaladıklarımı yapıştırabileceğim) bir ufacık küçücük program varmıdır. MS office gibi uzun yükleme gerektirmeyen?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sizin bahsetiğiniz özeliklerde ücretsiz  open ofice var küçük boyutlu bir programm işinizi görür burdan indirin

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam daha küçük boyutlu birşey yokmudur 3-5 mb sadece verileri kopyalıyıp öbür bilgisayarda excele atacam o kadar aserifkuzu 6 yıl önce
    • şimdi diğer bilgisayara taşımak kolay lakin diğer bilgisayarda bu dosyayı nasıl açacaksın ofice yüklü olması gerekir veyda benim verdiğim program olması gerekir candan 6 yıl önce
    • taşıma işlemine gelince hazırlanmış dosyaları flash belleğe atın flash ı diğer bilgisayara takın dosyaları flash bellekten alın bilgisayara candan 6 yıl önce
    • diğer biir taşıma yöntemi upload siteleri var birine hesap açın hazırlanmış dosyalarınızı oraya yükletin sonrra diğer bilgisayarınıza indirin upload site linki https://mega.nz/login candan 6 yıl önce
    • benim verdiğim programın boyutu 130 mb daha küçüğü yok diye biliyorum candan 6 yıl önce

    @candan kingsoft programını buldum 3-5 mb değil ama iş gördü 30-40mb boyutunda sadece değerleri yapıştırıp almak için lazımdı hallettim bide sanırım google sheets de bu görevi görürdü. Başka bir arkadaşa lazım olursa kullanılabilir. Teşekkürler.

    aserifkuzu aserifkuzu (188)