Excel rakamlar büyükten küçüğe nasıl sıralanır?

Excel de rakamları büyükten küçüğe sıralayacağımız program var midir ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Excelde bunu kolayca yapabilirsin. Sayıların olduğu kolonu seç.

    Daha sonra Sort (Sıralama) bölümüne tıkla. Buradan Büyükten küçüğe seç.  İngilizcesi Sort largest to smallest

    excel sıralama

    Bu şekilde Excel de sayıları bütükten küçüğe sıralayabilirsin. Benim kullandığım Excel de Home / Giriş bölümünde bu seçenek. Excel 360 sanırım bendeki.

    hakan hakan (15394)