Excel the workbook cannot be opened or repaired by microsoft excel because it is corrupted hatası

Merhaba .xlxs yani excell dosyam bozuldu. Excell üzerinden onarma yapınca the workbook cannot be opened or repaired by microsoft excel because it is corrupted hatası alıyorum. Daha farklı bir yöntem önerebilecek varmı? veya 3. yazılım ücretsiz olanlarını önerebilecek ?

wazorn wazorn (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Burada online excel recovery sitesi var, hiç denemedim. Şimdi arayarak buldum. Denemekte fayda var: https://excel.recoverytoolbox.com/online

    Sonucu bize iletirsiniz.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Uzun süre "Please wait while the file is repaired" bu şekilde bekliyor. Galiba buda olmayacak. wazorn 5 yıl önce

    Büyük ihtimalle onarmaya çalıştığın dosyanın kendisi tümden bozuk. O dosyayı nereden buldun? Yani onarma ihtiyacı hissetmene sebep olan şey nedir?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu dosya iş yerinde kullanmam için kendim hazırladığım dosya. bu sebeble onarmam lazım. wazorn 5 yıl önce
    • Dosyanın kaynağı önemli, nasıl bozulduğu gibi etkenlere bağlı olarak onarımda sıkıntı çıkabiliyor. Onarım işine ben pek bel bağlamıyorum açıkçası @wazorn omercik 5 yıl önce