Excell, Word, PDF dönüştürücü program

Merhabalar
PDF dosyalarımızı excelle yada word belgesine dönüştüren güvenli ve free program öneriniz varmı?
ayrıca excell ve wordlarıda pdf ye dönüştürmesi gerekli

ayhancetin ayhancetin (6)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe firmasının Acrobat 11 programını kullanabilirsiniz. Program ücretlidir fakat deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

    Ücretsiz bir site önerecek olursam, PDFOnline sitesini kullanabilirsiniz.

    Ayrıca Word ve Excel dosyalarını kendi programları içerisinden PDF olarak kaydedebilirsin.

    utkubayat utkubayat (885)