.exe uzantılı HERŞEY .lnk oldu

Bilmediğim bi nedenden dolayı .exe uzantılı tüm dosyalar ve uygulamalar .lnk uzantısına dönüştü.bi kaçınız regedite girip şunu bunu yaz dicek ama ona bile giremiyorum.bilgisayarım belgelerim vs. vs sadece yandexe girebiliyorum Help PLS..

blamer blamer (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme açılabiliyorsa oradan sistemi problem öncesi bir geri alma noktasına geri yükleyebilirsin.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Not: Normalde Windows üzerinde Sistem Geri Yüklemeyi açamaz isen Güvenli Mod'da bunu yapabilirsin. Güvenli Mod'da problem olmaz, açılır.

    Güvenli mod'dada olmazsa PC'yi windows kurulum DVD'si ile boot eder ve "Onarım" seçeneklerinden düzeltebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • HİÇBİR şey acılmıo :D internetteki herşeyi denedim ama yok olmuyo bu sorun nieden oluo biliomusunuz bide format atsam kesin düzelir dimi ? blamer 8 yıl önce
    • Güvenli mod'a girersen açılırlar ama sen dinlemiyorsunki. Dedik ya, önce Güvenli Mod'a gir ve orada tamir yap (Sistem geri yükle). Format atarsan herşey silinir ve sıfırdan yeni siistem kurulur. Yeni sistemde doğru kaynaktan ve hatasız kurulursa problemsiz çalışır. temmuz 8 yıl önce
    • Güvenli mod'dada olmazsa PC'yi windows kurulum DVD'si ile boot eder ve "Onarım" seçeneklerinden düzeltebilirsin. temmuz 8 yıl önce

    .lnk uzantısına dönüşen exe uzantılı uygulamalar için bu durumu çözen bir uygulama var: Windows 7 lnk kısayol sorunu linkinde çözüm olarak paylaşılmış. Deneyebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • indirdiklerimide açamıyorum yalnız basıorum hiç bişey gelmiyo blamer 8 yıl önce