exper karizma a5v nvidia ekran kartı değişimi

merhaba exper karizma a5v nvidia ekran kartı değişimi olurmu misal şuan kullandığım exper karizma a5v nvidia geforce 635M ekran kartı 635M nin yerine nvidia geforce gtx 1050 ti olurmu bu ekran kartı değişimi

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarının ekran kartını değiştiremezsin ama ram ını arttıra bilirsin.

    Ayrıca bilgisayarın çok eski benim tavsiyem Ram takviyesi ve SDD takviyesi yap

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      1 yıl öncede aynı soruyu sormuştun. Hayır ekran kartı değişimi yapılamaz.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

      • kusura bakma @hydra gorele28 4 yıl önce
      • sıkıntı yok 1 yılda belki unutmuşsundur hydra 4 yıl önce