Exper Karizma A5V Wifi sürücüsü Windows 8 nereden indirilir?

Exper Karizma A5V Wifi sürücüsünü indirdip bana mesaj yoluyla ilete bilirmisiniz

WLAN Realtek / RT8723A Windows 8 64 bit bende inmiyor yeni exper driver sitesinde hemde atacak olduğum linkte bir türlü indiremedim bana

WLAN Realtek / RT8723A lazım dizüstü bilgisayarımın seri numarası 427800004

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu denesene: https://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/ggwi03ww.exe

    Exper sitesi çalışmıyor, bir bilgisayar firmasının sürücü indirme sayfası çalışmıyor ama haberleri yok.

    Eğer yukarıdaki link işe yaramazsa Exper firmasından mail ile isteyebilirsin, iletişim formu çalışıyordur sanırım.

    hakan hakan (15409)