explorer\iexplore.vbs komut hatası

explorer\iexplore.vbs komut dosyası yüklenemedi (Dosya başka bir işlem tarafından kullanıldığından işlem dosyasına erişemiyor ) diyor ne demen istiyor burada bilen warsa yzsın acill ...

messigkn52 messigkn52 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IEXPLORE.VBS dosyası Trojan MulDrop4 olarak adlandırılan trojana ait bir dosyadır.  Kısaca bilgisayarınıza virüz bulaşmış bu sebepten hata alıyorsunuz.

    Aşağıdak anti virüs programları IEXPLORE.VBS dosyasını virüs olarak tespit edebiliyor ve temizliyor.

    • Agnitum Outpost Trojan.VBS.ObfBot.A
    • AVG Trojan horse BackDoor.Generic_c.ACUI
    • Kaspersky HEUR:Worm.Script.Generic
    • McAfee  VBS/Autorun.worm.aahg
    • McAfee Web Gateway  VBS/Autorun.worm.aahg
    • Qihoo 360 Security virus.vbs.crypt.c

    360 total security nedir? ile bilgisayarınızı taratabilirsiniz.

    murat murat (12492)