explorer ve autocad hata veriyor

merhaba laptopuma yandex yüklenmşti bende disk c de ve regetidte ne kadar yandex dosyası varsa silmiştim. sildikten sonra autocad ve explorer çalışmamaya başladı. windows ultimate işletim sistemi var ve verilen hata şu şekilde çıkıyor. FATAL EROR:unhandled Accses Violation reading 0x0020 exception at e2ad1dc7h

taylanov taylanov (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bir AUTOCAD hatasıdır.Anladığım kadarıyla önceden çalışıyordu. Autocadi kaldır yeniden yükle.Kaldıramazsan revouninstaller ile kaldır.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    8 yıl önce cevaplandı

      Autocad FATAL ERROR: Unhandled Access Violation Reading 0x0020 Exception at feed4c12h.  hatasının sebebi Autodesk sitesinde hatalı ekran kartı sürücüsü olarak gösterilmiş.

      Ekran kartı sürücülerinizi güncellemeyi deneyebilirsiniz. Muhtemelen ekran kartı sürücüsü güncellemeden sonra FATAL ERROR: Unhandled Access Violation Reading 0x0020 Exception at feed4c12h.  hatası düzelecektir.

      cemkara cemkara (4215)