explorerEx64.dll

Ben  "explorerEx64.dll" tüm dosyaları silemiyorum  yardımcı olursanız sevinirim

cerdem cerdem (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hatayı Tam olarak Söylerseniz daha kolay yardımcı olabilirim..

    okan61 okan61 (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • netmahali kaldırmak için regeditte silmem gereken explorerEx64.dll dosyasının içeriğini sadece güvenli modda görebiliyorum ve bir dosyayı silemiyorum içeriğinin tamamen temizlenmediğini söylüyor cerdem 9 yıl önce

    explorerEx64.dll bu dosyayı silemiyorsanız kayıt defterinde hâlâ bu dosya ile ilgili kayıtlar var demektir.

    Kayıt defterinden tekrardan aratın ve bulduğunuz kayıtları silin.

    Sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Başlattıkdan sonra silebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      kayıt defterinde explorer64.dll çıkmıyor ama mactowebisede buluyorum kayıt defterinden bulup silemediğim için bi türlü kurtulamadm :/ nasıl yapıldıgını bilen varsa bi anlatabilirmi?

      eclipse eclipse (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • mactowebisede içimdeki tüm dosyaların adlarıı değiştirin. Bilgisayarı yeniden başlatın ve sonra mactowebisede içindeki tüm dosyaları silin. Kayıt defterinde bu dosya yoksa sorun değil. Bu aşamayı atlayın. mactowebisede içinde bulunan diğer dosyaları kayıt defterinden silebilirsiniz. hakan 8 yıl önce
      • teşekkürler kurtuldum sonunda eclipse 8 yıl önce