ExpressVPN nasıl kaldırılır?

ExpressVPN  bilgisayarda yüklü denetim masası program kaldıra giriyorum orda yazmıyor o yüzden silemiyorum

kemal2580 kemal2580 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bunu indir ve o uygulamayı bu programdan sil kökünden silecek https://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      Öyleyse portable (kurulumsuz) bir uygulama olmalı. Dosya Gezgininde ExpressVPN olarak arama yap ve bulduğunda yüklü olduğu klasörü manuel olarak sil.

      Eğer silinmesinde problem çıkarsa önce Görev Yöneticisinde faal olarak görülüyormu ona bakarsın ve faal ise görevi sonlandirirsin, silmeyi tekrar denersin.

      Yine silinemezse bu defa RevoUninstaller (tikla) programında "Zorla kaldir" seçeneğini kullanarak kaldırırsın (Yüklü klasörü yada exe dosyasını gosterek bunu yaparsin).

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

        Eğer @temmuz'un anlattığı yöntem işe yaramazsa Your Uninstaller programını yükleyin. Your Uninstaller'in kaldıramadığı program yoktur desem yalan olmaz. Program bilgisayarda var ama Denetim Masası > Program Ekle/Kaldır bölümünde görünmese bile Your Uninstaller programı onu tespit eder ve sağ tıklayıp Uninstall seçeneğine tıkladığınızda sorunsuz bir şekilde kaldırır.

        Your Uninstaller programını bu linkten indirebilirsiniz: http://www.ursoftware.com/dlds/yusetup.exe

        omercik omercik (9418)