Extreme Injector nedir? Extreme Injector virüs mü?

Extreme Injector nedir?

Extreme Injector virüs mü?

edward edward (5)
7 yıl önce sordu

  • Hocam,bi cevap yazın. edward 7 yıl önce
  • Hocam,bi el atın şu soruya,acil. edward 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Extreme Injector virüs değil. Fakat crack, oyun hilelerinde kullanıldığı için bazı antivirüsler tarafından engellenebilir, virüs olarak tespit edilebilir.

Extreme Injector, çalışan bir işleme dll kütüphanesi eklemek için kullanılır. Bu aracı doğru kullanmazsanız, zararlı bir dll dosyası ile bilgisayarınıza virüs bulaştırabilirsiniz.

Extreme Injector programını kullanması basittir. Ama dediğim gibi indirdiğiniz .dll (muhtemelen oyun hilesi için soruyorsunuz) güvenilir bir kaynaktan olmalıdır. Extreme Injector, tek başına virüs değildir ama  virüslü bir dll ile kullanıldığında bilgisayara virüs bulaşır.

murat murat (12492)