Eylül 2015 ayının en çok indirilen Android uygulamaları

Eylül 2015 ayının en çok indirilen Android uygulaması nedir?

2015 Eylül ayında en çok yüklenen Android uygulamaları nelerdir?

2015 en sevilen Android uygulamaları nelerdir?

2015 Eylül ayında en sevilen Android uygulama ve oyunları nelerdir?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eylül 2015 ayında en çok indirilen ve en sevilen android uygulamaları ve oyunları listesini aşağıda bulabilirsiniz.

    1. FIFA 16 Ultimate Team : Telefon ve tabletinizde futbol oynayabileceğiniz FIFA oyununun 2016 versiyonu. Uygulamaya erişmek için tıklayınız.
    2. Jungle Defense TD: Eylül 2015 ayının en sevilen Strateji tarzında Android oyunu.            Uygulamaya erişmek için tıklayınız.
    3. Tafu:Çok basit gözüken ancak zor olan bir oyun.Oyundaki topları dairenin içinde tutun.Aa oyununu andırıyor . Uygulamaya erişmek için tıklayınız.
    4. Home – Design & Decor Shopping: Ev dekorasyonu için tüm ürünleri indirimli fiyatlara sahip olabileceğiniz bir fırsat uygulaması.Uygulamaya erişmek için tıklayınız.
    5. Gun of War GO Keyboard Theme: Gun of War oyununun Klavye için tekrar düzenlemiş hali. Uygulamaya erişmek için tıklayınız.
    6. Fotos Grid - Kolaj Düzenleyici: Fotoğraflanı düzenleyebileceğin, fotoğrafların ile bir kolaj oluşturabileceğin, fotoğraflarına görsel eklentiler yapmayı sağlayan bir uygulama.      Uygulamaya erişmek için tıklayınız.
    ismailsarp ismailsarp (6010)