face virüsü silme

facedeki arkadaşlara  "şu rezilliği izlesene yaa"diye link gidiyor ve tanımadıgım kişileri kendiliğinden takip ediyor napmalıyım virüsü silmek için yardımı olun

mevokaya mevokaya (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki Facebook şu rezilliği izlesene yaa virüsü nasıl temizlenir anlatılan iki link paylaşıyorum:

    İlk linki kullanarak yaklaşık 10-15 virüslü sistemi temizledim. Siz de adım adım yaparsanız sorun kalmaz

    Kanka, bu sen misin? Facebook virüsü nasıl temizlenir?

    Şu rezilliğe bakın facebook mesaj virüsü nasıl temizlenir?

    murat murat (12492)