Facebook 1 Ocak'tan itibaren bana ait özel bilgileri benden izinsiz kullanacakmış, doğru mu?

Merhaba son günlerde Facebook 1 Ocak'tan itibaren bana ait resim, video buna benzer özel bilgileri
benden izinsiz kullanacağı gibi bir takım uyarı yazıları görüyorum.

Bu durum hakkında doğru bilgi verebilir misiniz?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür saçma paylaşımlara aldırış etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Artık Facebook, Instragram, WhatsApp gibi uygulamalar hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu uygulamaların üreticileri istediği zaman üyelerin hesap bilgilerine erişebilecek yetkiye sahipler. Söylemek istediğim şu ki zaten üretici firmalar, üyelerin hesap bilgilerini istesek de istemesek de kullanacaklar.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Aynı fikirdeyim ve gerçekten saçmalık . Fakat yinede bir fikir almak istedim sizlerden . Teşekkür ederim cevap verdiniz için . Kolay gelsin . mat7 8 yıl önce
    • Rica ederim. Teşekkürler... brsozl 8 yıl önce