Facebook'a giriş sorunu yaşıyorum

Facebook hesabıma girmeye çalışırken böyle bir hatayla karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum

yzyusufzrk yzyusufzrk (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınızda uzun zaman sonra bir değişiklik yaptıysanız (örneğin kullanıcı adı değiştirme, doğum tarihi güncelleme, isim değişikliği) Facebook'un güvenlik botları bunu "sıradışı bir hareket" olarak algılar ve güvenlik önlemi olarak hesap sahibini kanıtlamak amacıyla doğrulama ister. Şu adımdan sonra yapacağınız tek şey beklemek, başka bir şey elinizden gelemez.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim hocam sağolun.. Dün bu olay başıma geldi.. Profil resmini yükledim çıkış yaptıktan sonra böyle bir sorunla karşılaştım.. peki cevap gelme olasılığı nedir.. yani facem bir daha açılır mı? yzyusufzrk 6 yıl önce
    • Açılır muhtemelen daha önce benim başıma 2-3 defa geldi ve açılmıştı benim hesabım @yzyusufzrk omercik 6 yıl önce
    • çok sağol teşekkür ederim.. inşAllah açılır.. :) yzyusufzrk 6 yıl önce
    • Hesabınızı ara ara kontrol edin, genelde 24 saat sonra olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkıyor. Bilginiz olsun @yzyusufzrk omercik 6 yıl önce