Facebook'a giriş yapamıyorum

facebook hesabıma giremiyorum DNS adresi bulunamadı diyor telefonumdan giriş yapabiliyorum ama dizüstü bilgisayardan giriş yapamıyorum sadece facebook engelli neden olabilir?

cemgumus31 cemgumus31 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    DNS Değiştir. Google DNS tavsiye ediyorum: 8.8.8.8 - 8.8.4.4

    DNS Naıl değiştirilir, en iyi DNS adresleri hangileridir? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      @temmuz hocamıza ek olark tarayıcı çerezlerini silmeniz bazen çözüm olabilir.Ama şu sıralar nette bir tutarsızlık söz konusu.VPN en sağlıklı çözüm.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Evet, bende aynen @ismailsarp gibi düşünüyorum. Eksiğimi tamamlamış temmuz 7 yıl önce

      @temmuz un cevabına ek olarak DNS ele değiştirilebiliyor küşük bir programla çok basit değiştirebilirsin burdan indirin @ismailsarp hocam bu ara vpn programları çalışmıyor çoğunu denedim bu yöntemede engel konulmuş sanırım

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Facebook'a giriş yapamayan kullanıcı sayısı oldukça fazla.  Sorun sadece sizde değil gibi görünüyor. @ismailsarp'ın önerisi en sağlıklı olan. Şuan VPN kullanarak girmek en doğru çözüm gibi görünüyor:

        VPN programları linkinden bir VPN programı seçenerek bunun üzerinden deneyebilirsiniz. Muhtemelen internete getirilen kısıtlamaların yol açtığı sorunlar devam ediyor.

        hakan hakan (15424)