Facebook'a girişte e-mail ile onaylama

Merhaba;
Facebook hesabıma Kodmatik ile onaylayıp giriş yapıyorum. Kodmatik onayı değil de e-mail ile onaylamak istiyorum. Bu mümkün mü?

concord concord (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Anladığım kadarıyla iki adımlı doğrulamayı aktif etmişsin. Fakat iki adımlı doğrulamanın mantığı kodmatik ya da telefon numarasıyla onaylamaktır. Yani o an mail adresine erişimin olmama ihtimali olduğu için iki adımlı doğrulamada mail adresiyle doğrulama gibi bir imkan bulunmuyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      E-mail ile onaylamak gibi bir özellik şuan bildiğim kadarı ile Facebook'ta yok. Telefon ile her giriş yaptığında giriş kodu alabilirsin.

      toprak34 toprak34 (2026)
      5 yıl önce cevaplandı

        Sizin istediğiniz o sistem şuan steam a giriş yaparken uygulanıyor isteyen kullanıcılar için

        lucas77 lucas77 (199)