facebook'a reklam verdim birkaç saat sonra sıradışı hareket dedi

facebook'a reklam verdim birkaç saat sonra sıradışı hareket dedi, daha öncede birkaç defa reklam vermeyi denedim önce algılıyor tıklamalar görünüyor daha sonra ya sıradışı hareket diyor yada direk reklamı durduk yere donduruyor yani kapatıyor facebook a uzun vadeli nasıl reklam verebilirim, bu konu lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz

dilekocelik dilekocelik (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir gibi bir hata alıyorsunuz sanırım.

    Bu sorun genelde reklam veren kişinin ad-soyad bilgileri  ile kredi kartı üzerindeki isim aynı değilse oluyor.

    Hesabın normale dönmesi için Facebook ile iletişime geçin. Hesabınızı inceleyip normale döndüreceklerdir.

    cemphp cemphp (651)
    7 yıl önce cevaplandı

      hesap ismi ile kartın üstündeki isim soyisim aynımı olmalı ?

      ama gçen sene reklam verdiğimde benim kredi kartım yoktu benim facebook umdan arkadaşımın kredi kartı ile reklam verdim internet sitesi tıklama diye algıladı ve uzun süre devam ettim kısa süreliğine facebook reklamlarına ara verdim başka bir satış mecrasına geçiş yaptım şimdide bir türlü satışlarımı algılamıyor ya sıradışı hareket uyarısı veriyor yada direk sebepsiz kapatıyor

      adam akıllı eskisi gibi uzun vadeli nasıl verebilirim bu reklamlarımı

      dilekocelik dilekocelik (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Türkiye gibi ülkelerde bu tür durumlar ile karşılaşılıyor. Siz kendi adınıza bir kart kullanmadığınızda bu durum şüpheli olarak algılanabiliyor. Bu işlemi bir kaç kez tekrar ederseniz kara listeye alınabiliyorsunuz. İhtimalli konuşuyorum çünkü dönem dönem bu tür şikayetler artıyor. Bu sebepten doğrudan Facebook ile iletişime geçip durumu izah etmelisiniz. Benim de başıma benzer şeyler geldiği için biliyorum. "Şuraya tıklayın düzelir" gibi bir durum yok ortada. Facebook ile iletişimden başka çözümünüz yok. cemphp 7 yıl önce