facebook'a virüs bulaştı

Benim faceme virüs bulaştu hesabından saçma sapan videolar paylaşılıyor her şeyi demedim olmadı acaba format attırsam virüs gider mi?

  En kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim

      Teşekkürler

sowyer sowyer (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ayarlar > Uygulamalar bölümünden bilmediğin uygulamalı kaldırmayı denedin mi ?

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Facebook virüsü için bilgisayara formatlamaya gerek yok . Bu linkte anlatılanları yapın : Olay Görüntüler Facebook virüsü nasıl temizlenir?

      Uzantıları silmek tek başına işe yaramayabilir. Muhtemelen Chrome uzantılarına giremeyeceksiniz, virüs engel olacak. O sebepten en doğrusu linkte verdiğim adımları yerine getirin.

      cemkara cemkara (4215)