Facebook'a yüklediğim bütün resimlerimi tek seferde indirdim.

Ve bu resimleri facebook sayfamdan sildim:

Fakat kafama su takildi

Facebook hesabımı kapatsam indirdiğim resimler yide elimde kalır mı ?

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Facebook'a yüklediğim bütün resimlerimi tek seferde indirdim." Bilgisayarına mı indirdin? Cevabın evetse Facebook hesabını kapattığında bu fotoğraflara bir şey olmaz. Bilgisayarında durmaya devam eder.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Evet indirdim bilgisayara. Teşekkürler cevabınız için . @murat (10017) mat7 4 yıl önce