Facebook açılmıyor ne olduğunu bilen var mı arkadaşlar ? Tehlikeli bir durum mudur sizce ?

Facebook açılmıyor ne olduğunu bilen var mı   arkadaşlar ? Tehlikeli bir durum mudur sizce ?

mat7 mat7 (336)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bendede -şu anda- açılmıyor. Merak etme çok sürmez, açılır. Arada sırada oluyor böyle şeyler. Mesela bir iki gün önce yine olmuştu:

    23 Ağustos 2017 Facebook.com Bu siteye ulaşılamıyor sorunu (tıkla)

    Edit:

    Hiçte uzun sürmedi, yeniden açıldı :))

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Öylemiş bir kaç gün öncede olmuş , googleda haberlerde gördüm az önce, bende olmamıştı sıra bana geldi her halde :) Şimdide açtım kapatmıyorum, resimlere giremiyorum, profil tam açılmıyor, anasayfa açılıyor ama . Aslında ne zamandır kafama takılıyor şu soru facebookta o kadar çok her şey paylaşılıyor ki resim, video, yazılar , ve özel bir dünya şey ... Ve düşünüyorumda facebok bütün bunları çok güzel aleyhimize kullanabilir istese . Neden bu kadar işin tadını çıkarıyoruz her şeyin anlamıyorum !!!... ilginç yaratıklarız ilginç ... mat7 6 yıl önce
    • İlginç tepkilerin olmuş (diğer yanıylada sevimli), haklısın elbette tepkilerinde. Ama böyle maalesef, naparsın :) @ebruli temmuz 6 yıl önce
    • Facebook'ta problemler oluştuğunda Edge (Windows 10) ve Internet Explorer ile denersin. Daha rahat giriliyor ve çalışıyor @ebruli temmuz 6 yıl önce
    • :)Teşekkür ederim . facebook ve vs sözüm ona medya platformlarda yaşananlara benim tepkimin ilginçliği hiç kalmaz mı sizce :) Ama ben yapmıyorum inanın :) ben yapanlara sınırsız şaşkınlıkla bakıyorum , yahu mesela neden insan yediğini, içtiğini, gezdiğini her dakika reklam yapma isteği duyar ? Bu kadarda değil ki daha saçmalıklarda ne seçmeler ... Neyin kafası bu bilmem bilmekte istemem .. Fazla uzattım kusura bakmayın arkadaş :) Bu arada açıldı facebook :) Teşekkürler tahammülünüze :) Kolay gelsin . cevabınıza ve tavsiyenize teşekkürler @temmuz(8010). mat7 6 yıl önce

    Facebook'ta bir sıkıntı var. Bendede gönderiyi silmiyor, yorum gönderilemedi diyor.

    Edit:

    Düzeldi :)

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Şimdide açtım kapatmıyorum, resimlere giremiyorum, profil tam açılmıyor, anasayfa açılıyor ama . mat7 6 yıl önce