Facebook açılmıyor sorunu - 14 Nisan 2019

Facebook ana sayfası açılmıyor. Sayfa parça parça yükleniyor fakat facebook'a giriş yapamıyorum. Sorun ne olabilir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    14 Nisan 2019 tarihinde Facebook sunucularında dünya genelinde bir sorun yaşanıyor. DownDedector verilerine göre şuanda tüm dünya genelinde Facebook'a erişimde sorun var.

    Sorun sizden kaynaklanmıyor. Sorunun düzelmesi için her hangi bir şey yapmayın sadece bekleyin. Sorun kendiliğinden düzelecektir. Yakın zamanda benzer bir sorun olmuş Facebook, Instagram gibi uygulamalara yaklaşık 24 saat erişilememişti.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • facebook sorunu düzeldi alattin abi darkcrak 5 yıl önce