Facebook adresin calinmasi

Merhaba kolay gelsin 4 gun once benim facebook adrrsim dolandiricilar tarafindan calinmistir 11820 i arayarak bi sekilde adresimi dondurdum fakat ben adresimi geri almak istiyorum yanliz kayitli olan e posta adresimi de unuttum hatirlayamiyorum bana adresimi almam icin yardimci olurmusunuz

kamer kamer (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kayıtlı olan e-posta adresini unuttuğun için malesef bu işlemi yapamazsın

    Yapabilmen için aşağıdaki yönergeleri izle

    Facebook Hesabımı bul

    eğer hesabını bulamıyorsan hesabımı tanımlayamıyorum seçeneğine tıklayıp ordaki yönergeleri izleyin

    @NvidiaGTX

    nvidiagtx nvidiagtx (690)