Facebook ana sayfa açılmıyor, ana sayfa boş açılıyor

Facebook ana sayfası açılmıyor, ana sayfa kısmen açılıyor fakat içerik boş olarak görünüyor. Facebook'a mobilden bağlanıldığında

Burada daha fazlasını görmek ister misin?

Gönderilerini ve fotoğraflarını haber kaynağında görmek için arkadaşlarını ekle.

Arkadaşlarını Ekle

Yazıyor, normalda sanki hiç arkadaşım eklenmemiş gibi görünüyor.

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook ana sayfa açılmıyor, ana sayfa boş açılıyorsa sayfayı yenilemeyi deneyin. Hala boş açılıyor ve

    Burada daha fazlasını görmek ister misin?

    Gönderilerini ve fotoğraflarını haber kaynağında görmek için arkadaşlarını ekle.

    sayfası ile karşılaşıyorsanız Facebook  sunucularında gecici bir sorun var demektir.

    Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir işlem yok. Sadece durumun düzelmesini bekleyebilir veya daha sonra tekrar facebook'a girmeyi deneyebilirsiniz.

    Bazen Facebook sunucularındaki bakım çalışması veya teknik sebeplerden dolayı ana sayfa haber kaynağı bölümü boş açılabilir. Bu Facebook sunucularındaki yoğunluktanda kaynaklanabilir. Sonuç olarak sorun geçici bir sorundur ve bir süre sonra düzelecektir.

    pelinny pelinny (863)