Facebook ana sayfayı gizleyip diğer sayfaları aktif etmek

Arkadaşlar ben facebook çok iyi bilmiyorum.Şimdi ana sayfa var ya isim soy isim yaş vs..gibi bilgilerimizin var olduğu ben bu sayfayı gizlemek istiyorum ancak oluşturduğum diğer sayfaların herkes tarafından görünür olmasını istiyorum.Yani kişiler oluşturduğum sayfalarıma girebilsin yorum yazsın ancak kendi ana sayfama benden başkası giremesin istiyorum.Bunu nasıl yaparım?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba @sapphire sana resim atacam aynısını yaparsan mutlu sona erebilirsin şimdi bu resimdeki ayar herkes tarafından görülmesi için bu arada isim gizleme derken bir başka facebook kullanıcısı tarafından facebook arama yerine senin ad ve soyadının yazdığı taktirde çıkmamasındanmı bahsettin orasını anlamadım çünki

    bu alt taraftaki resim ise yaşını gizleme için

    gorele28 gorele28 (387)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @gorele28 teşekkürler hocam.Bu arada evet facebookta yazınca adım soyadım çıkmasın ana sayfama kimse girmesin istiyorum.Sadece oluşturduğum sayfalarıma girebilsinler sapphire 5 yıl önce