Facebook app nasıl silinir?

Facebook Developer sayfası altından oluşturulan bir app nasıl silinir?

developers.facebook.com üzerinde oluşturulan uygulamalar nasıl silinir?

alattin alattin (16999)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Developer sayfası altından oluşturulan bir app nasıl silinir?

    Facebook Developer sayfası altından oluşturulmuş bir uygulamayı silmek için şu adımları izleyin:

    1. developers.facebook.com adresini ziyaret edin
    2. My Apps bölümünden (sağ üst köşe) silmek istediğiniz uygulamayı seçin.
    3. DashBoard altında Settings > Advanced yolunu izleyin.
    4. Açılan sayfada orta sol tarafta Delete App kırmızı renkli butonu göreceksiniz. Buna tıklayın.
    5. Facebook sizden parola isteyecektir. Parolanızı girin.

    Yukarıda anlatılan adımları uygulayarak bir Facebook Developer uygulamasını (app) silebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)